Tel. 792 831 601 biuro@polmedia.net

Billboardy, szyldy, bannery, kasetony, litery przestrzenne oraz wiele innych rodzajów reklamy zewnętrznej


Nasza agencja pomoże Państwu w znalezieni oraz wyprodukowaniu najlepszych billboardów, szyldów, banerów, rollupów oraz wielu innych elementów reklamy zewnętrznej. Nasze produkty są wysokiej jakości i będą służyć do promocji firmy bardzo długo. Do ich produkcji wykorzystujemy nowoczesne techniki produkcji stąd ich znakomita jakość oraz trwałość.

Wszystkie bilbordy naszego autorstwa, które mogą znaleźć Państwo na ulicach Radomia, są tworzone z myślą o kliencie oraz o grupie docelowej, do której ma ich przekaz trafić, dlatego nie poprzestajemy na tworzeniu coraz nowocześniejszych i trwalszych form reklamy. Zapraszamy Państwa również do zapoznania się z naszymi przykładowymi realizacjami, w których skład wchodzą banery i szyldy reklamowe wpisane w krajobraz Radomia już od wielu lat. Jak mogą Państwo zauważyć, jesteśmy otwarci na nowoczesne podejście do promocji i chętnie wykonujemy reklamy, które oddają charakter danej firmy, nie bojąc się eksperymentować z innymi formami sztuki.

Litery przestrzenne


Odpowiednia identyfikacja firmy jest niezwykle ważna. Nierzadko na jej podstawie klient podejmuje pierwszą decyzję o ewentualnym zainteresowaniu się działalnością danego podmiotu. Mając to na uwadze, proponujemy naszym klientom litery przestrzenne, które z powodzeniem mogą być użyte do utworzenia napisu, zawierającego nazwę oraz logotyp przedsiębiorstwa.

N

szyldy

N

witryny

N

billboardy

N

systemy wystawiennicze

N

banery

N

flagi reklamowe

N

litery świetlne

N

litery przestrzenne

N

plafony

N

potykacze

N

rollupy

N

kasetony

Przykładowe realizacje